Szkolenia i warsztaty | Free Media

Doskonalenie umiejętności oraz już zdobytej wiedzy na temat chmury obliczeniowej z obszarów związanych z codziennie wykonywaną pracą i konkretnym stanowiskiem. Zarówno w formie szkoleń jak i warsztatów. Celem szkoleń jest przekazanie i pogłębienie wiedzy. Warsztaty łączą trening i edukację w formie ćwiczeń, podczas których uczestnicy aktywnie biorą udział w spotkaniu.

Szkolenie jest formą edukacji, której celem jest przekazanie i pogłębienie wiedzy z danego zakresu. Jest formą pracy bazującą na prezentowaniu wiedzy teoretycznej, jak i praktycznej wykładowcy, mogą być wplatane elementy ćwiczeniowe dla lepszego zobrazowania prezentowanych zagadnień.

Warsztat łączy w sobie elementy treningu i edukacji z danego zakresu. Uczestnicy poprzez różne formy aktywnego udziału wymieniają się swoimi doświadczeniami, jak również bazują na wiedzy i kompetencjach trenera. A następnie uczą się konkretnej umiejętności i w ostatnim etapie planowane jest np. wdrożenie nowej wiedzy. Praca warsztatowa związana jest z realizacją ściśle określonych zadań i celów. W trakcie warsztatu pracujemy wg konkretnego scenariusza.

Kontakt

© Free Media 2019 - wszelkie prawa zastrzeżone.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wysokiej dostępności.